Zhackowali moją grę

Co zabawne to nawet nie clickbait. Wydałem ostatnio nową grę (budowanie stadionów) i trafiłem na filmik z linkiem do apk z modem na nieskończoność kasy :smile:

Wrzucam jako ciekawostkę bo grę i tak można oszukiwać przestawiając sobie zegar w telefonie :stuck_out_tongue:

7 polubień

Absolutnie nie rozumiem rynku w którym działasz, ale autentycznie zaczynam szanować, bo komuś się chciało robić filmik o modowaniu waszego klikera na mobile XD

Komuś się najpierw chciało go zmodować :smiley: Chociaż to C# więc zdekompilowanie tego i podmienienie kilku wartości nie zajmuje zbyt długo xd

You are pwned!
@klaraloft, też chciałbym to rozumieć :smiley:

To jest całkiem niezły komplement. Pytanie tylko czy w zmodowanej wersji nie siedzi jakiś wirus :microbe:

No na pewno nie polecam tutaj nikomu ściągać tego apk :smiley: a rynek gier mobilnych jest specyficzny, to prawda

Moim zdaniem to może być dla Ciebie jakaś marketingowa szansa. Warto, żebyś się udzielił pod tym filmem jako developer, i napisał, że na przykład chętnie przyjmiesz PR improvement albo cokolwiek.

Jako gracz zawsze dobrze patrzyłem na ludzi, którzy tworzą gry bez kija w dupie, i nie płaczą, że ohoho ale mi grę zepsuli Ci źli ludzie.

Nie no ten filmik ma 74 wyświetlenia, w stadionach gracza kupuję aktualnie za jakieś 60 groszy więc nawet jakby miało 20 osób dodatkowych sprawdzić grę, to zysk 12zł jest niewspółmierny do ryzyka negatywnych ocen.

Indie gry - marketing społeczny, reddit, community
Mobile kilkacze - kupowani gracze, którzy są targetowani i chętnie dają piąteczki