Potężne stoły już w spejsie

Holender.
Ja w tym bagażniku spałem.
On ma max 180cm, kiedy jest rozlozony.

Z drugiej strony można jechać z otwartą klapą, tylko trzeba to zabezpieczyć.

Dlaczego wtedy yazjack z sukcesem stosował impregnowany MDF? Składy drzewne sprzedają już lakierowane z dwóch stron żywicą.

Czy nie ma ryzyka, że okleina będzie się odlupywać? Nie jedeną okleinę tak zniszczyłem z pomocą gorącego kleju.

mówię to na podstawie opinii Jacka ;] stoły chłonęły cały ten syf jak gąbka i nie dało się ich doczyścić.

Nie zdarzyło mi się rozwalić okleiny za pomocą termokleju - jeśli rozwalisz nim plastikową okleinę, to strzelałbym, że MDF poradzi sobie niewiele lepiej.

Co do MDF lakierowanego żywicą to nie spotkałem się, więc nie wypowiadam się.

Może nie potrzebujemy najlepszego blatu. Tylko blatu jak najszybciej. Proponuję zgarnąć coś tanio. I jak się zużyje, to wymienić. No i pomysłu na środkowy pokój @hamsterking.

1 polubienie

Widać, że doświadczony członek :smiley:
Propsuję.

To też z realizacji, że składy drzewne są daleko. Trzeba by coś zgarnąć z jakiegoś pobliskiego sklepu.

To wygląda sensownie
https://forum.hsp.sh/t/lista-zakupowa-stowarzyszenia/155/14?u=not7cd

Wczoraj rozmawiałem o tym z @not7cd “offline” i wydaje się spoko, gdy jeszcze zobaczyłem plany oraz wymiary wszystkiego. Teraz moje pytanie brzmi co zrobić z aktualnymi stołami. Chciałem w sumie ostatnio ogarnąć kącik gastronomiczny (ostatnie drzwi otwarte pokazały, że nawet trudno nam teraz zrobić herbatę :D) i właśnie może przydałby nam się stół dodatkowy w Chillromie - jednak temat co i jak, odnośnie strefy gastro, zostawię na inny temat (tu: Kącik kuchenny).
Tutaj warto zadać pytanie czy jest sens utrzymać istniejący system listew czy raczej warto to jakoś zmienić i wtedy też trzeba zobaczyć czy nowe blaty dają przestrzeń na te wszystkie listwy,
Inna sprawą jest jeszcze ustawienie szafek oraz półek, aby praca przy stole nie kolidowała z dostępem do szafek, ale uświadomiłem sobię, że przy aktualnej przestrzeni jest to bardzo trudne.

Po zmierzeniu wszystkiego wszyło, że powinienem kupić dwa blaty po 1600 mm i jeden 1900 mm. Dwa krótkie położy się na jednym stelażu i jako się magicznie połączy.

Jeśli chodzi o szerokość, to 700mm wydaje się najsensowniejsze.

Wlasnie jadę je kupić

Wyszło 200 zł

50 dorzucił @hamsterking i dziękuję pięknie za pomoc z transportem

3 polubienia

Podziękuj Adzie bardziej XD ale no problem.

2 polubienia

Potezny stół wraz z poteznym @not7cd

4 polubienia

Jeszcze zmontowałem taki stół z nóg z ikea i rozłożyłem to okropne biurko

3 polubienia
1 polubienie

Jest IPA, jest impreza.

1 polubienie

Potrzeba jeszcze 4 nóg z IKEA. Ja już nie zdążę ogarnąć tego zakupu. To jeśli chcemy drugi stół w #cichy.

Można by próbować zmontować drugi biały stół do warsztatu. Tylko pytanie co z dużym stalowym stołem.

1 polubienie

Ja się oferuję z tymi 4 nogami, czas rozkręcić ten dziwny setup który mam w pokoju. Postaram się na dniach przynieść do HSu.

1 polubienie

Done. Dzięki @Jogurt za nogi. Mamy teraz 2 wolne blaty z IKEI. Może można je gdzieś oddać?

2 polubienia

Wątek można zamknąć. Dalsza reorganizacja przestrzeni będzie już dotyczyć tylko Warsztat elektroniczny, ale tam pewnie się wytworzy osobny wątek.

Pozostał jeden blat do obrobienia. Nie ma tylko żelazka w spejsie do dokończenia operacji.

Nie ma pomysłu na stół na środku warsztatu elektronicznego. Jakiś wątek był tutaj.

1 polubienie

Potężne

2 polubienia