Wywalenie drewnianego stojaka w 11

Stojak zagraca miejsce, a można by było tam np władować więcej spamu od członków (lekka ironia).
Czy ktoś go używa? Czy leżące tam drewno i blaty można jakoś lepiej składować?
Czy można go po prostu wywalić?
Zapraszam do dyskusji.

Wrzuć fotę o jaki stojak chodzi

1 polubienie

Po pierwsze, dziękuję za zaproszenie do dyskusji szanowny kolego.

Po drugie. Można przebrać co tam faktycznie może być cenne, i czy da się coś z tego zrobić. Mogę pomóc w tym procesie. Może da się część rzeczy składować na zewnątrz?

Po trzecie. Jeśli mamy mieć stojak na drewno, niech będzie z gridbeamów.

1 polubienie

Jak najbardziej wywalić.

Powstał tylko jako 1 iteracja stojaka na drewno. Kiedyś całe drewno walało się po całym warsztacie, wkurzyłem się i zbiłem na szybko stojak z resztek drewna, aby mieć jedno miejsce na to.

Jeśli faktycznie będzie lepszy system nad zarządzaniem drewnem/ścinkami to śmiało wywalcie (choć można ze samego stojaka odzyskać trochę kawałków)

Blaty i nogi miał być zabrane przez kogoś (nie pamiętam kogo), ale wolałbym je zutylizować jako nowy stół na rzecz spejsu, na przykład zamiast tego jednego stołu w warsztacie co zaczał pękąć.

No na pewno wydaje mi się, że właśnie tam za drzwiami jest idealne miejsce,
by składować pudełka z elektroniką i inne nadmiarowe rzeczy.

Moglibyśmy nawet złożyć tam stół i pod nim trzymać rzeczy niewymiarowe, a nad nim tekturowe pudełka.

O umieszczenie drewna trzeba się zastanowić, ale może byłoby jeszcze miejsce między ścianą a stołem.

Proponowałbym zająć się tematem na jakimś dniu otwartym.

Składowanie innych gratów tam to inna sprawa. Trochę za dużo tego tam dla mnie, więc trzeba rozprawić się z tym też.
Stojak w sumie jest za drzwiami, bo nigdzie indziej się nie mieścił, więc to było tak na palę wrzucone - true.
Ewentualnie zamiast stojaka coś na kształt szafy, takiej chamskiej jak z Ikea może byloby lepszy.
Stół też nie brzmi źle, ale boje się że blat, który już tam aktualnie kest za szeroki. (Nie mam wymiarów)
Ewentualnie znowu system na LACK link
Rzucam na razie luźne pomysły.

Czy ściany/sufit wytrzymają podwieszane półki na materiały?

Na pewno takie same ja te w elektronicznej części, czyli drewna tam bym nie składował, ale jakieś lżejsze rzeczy

Ta ściana na przeciwko drzwi jest solidna, przyczepiłbym do niej półki ponad poziomem wzroku i tam składował materiały.

Mimo wszystko warto te materiały przebrać i wyrzucić, w szczególności obecny stojak.