Przemyt dubajskich żarówek

Jako, że @yasiu jest w Dubaju w ramach IAC, to staram się go zmusić do zakupu ciekawych ledów od Phillipsa.

W skrócie: mają dwa razy więcej filamentów i operują z połową mocy. Wydłuża to znacząco ich czas życia. Haczyk polega na tym, że jego wysokość nie chce się dzielić tym wynalazkiem z resztą świata.

2 polubienia

I’m in :bulb:

W pierwszym linku znajduje się lista dystrybutorów.

Ale wklejam ją też tutaj

Przepisałem większość do mapy

Mam kerfura na mojej ulicy. Ile tego kupić? Zobaczę na cenę, ale może po 2 każdej xD

Niestety u mnie w kerfie nie było nawet żadnej żarówki Philipsa. Inne marki mają normalną ilość filamentów. Will keep you posted

W okolicy są jeszcze dwie lokacje sieci LuLu. Mogą być pewniejsze. 40 minut piechotą od World Trade Center. Nie wiem gdzie się wystawia IAC.

Ogolnie spore odległości są tam wszędzie :stuck_out_tongue:

Raport z misji;

Carrefour niestety nie ma Philipsa w ogóle,. Byłem w 2 dużych sklepach.

LuLu ma Philipsa, ale wygląda na normalną edycję.

1 polubienie

Są za to na stronie, może da się zamówić z dostawą.

Pytanie jak długo w Dubaju jesteście. Jak mają same day delivery w sobotę to pewnie.

Myślę, że można zamknąć temat i pobawić się w robienie Doobaiskich lamp na własną rękę.
Dziękuję za zaangażowanie :stuck_out_tongue:

Mamy mnóstwo kondensatorów w HS xD

1 polubienie

Niestety strona jest zjebana i nie potrafię wybrać sklepu w Dubaju.

Zwiedziłem kilka sklepów i wygląda na to, że cała akcja z żarówkami to była po prostu promocja. Albo szejka, albo Philipsa. A tak to na półkach ciężko znaleźć jakąkolwiek żarówkę tej firmy. Większość to osram i nołnejmy.

1 polubienie
1 polubienie

Pozytywne zakończenie. Ale nie wiem czy teraz ją chce jak się nie nazywa “dubajska”.

1 polubienie