Pierwsza rocznica siedziby Hackerspace Pomorze [26.08]

Pod koniec sierpnia wypada rocznica naszej nowej siedziby. Z tego powodu organizujemy spotkanie, na któym będzie można opowiedzieć i dowiedzieć się o tym co wydarzyło się ostatnio w HS i okolicach.

Koncept spotkania:

  1. Otwarcie i krótki update od zarządu
  2. Przedstawienie zmian w lokalu - prezentują osoby odpowiedzialne za przeróbki
  3. Przedstawienie aktualnych projektów HSowych - przedstawiają osoby aktywne w projektach
  4. Posiadówka

Dla kogo?
Dla wszystkich członków oraz osób zaprzyjaźnionych z HS. Oznacza to, że można zabrać znajomych ale nie robimy dużej promocji aby nie zatkać lokalu.

Kiedy?
Tutaj ankieta, proponowane terminy czwartek lub piątek pod koniec miesiąca:

  • Czwartek 26.08
  • Piątek 27.08
  • Odpadam :frowning:

0 głosujących

Co potrzeba?
Prezentacji :smiley:

Konkretnie - w komentarzach do posta, proszę aby osoby które działają przy remontach, projektach, remanentach itp. napisały krótko o czym mogłyby opowiedzieć. Nie muszą to być jakieś wielkie prezentacje, głównie chcemy aby wszyscy wiedzieli co się dzieje, gdzie można pomóc i do kogo w jakiejś sprawie się zgłaszać.

Zaznaczajcie też oczywiście kiedy wam pasuje :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Ja bardzo chętnie oprowadzę po lokalu i przedstawię stan faktyczny. Nie wiem jak z opowiadaniem o zmianach, bo ciężko do czegoś porównywać :smiley:

Z ostatnich aktywności o może uda się coś opowiedzieć o #radio i #szklarnia.

Może uda się wygrzebać jakieś zdjęcia ze Slacka z przeprowadzki i robienia przestrzeni. Spróbuję w sobotę wygrzebać coś.

Ok, ankieta zamknięta, wygrał czwartek 26.08.

Póki co tylko @yasiu i @hamsterking zapowiedzieli, że będą mogli coś przedstawić.

Ping do wszystkich od infry, przestrzeni i wszystkiego co dzieje się w HS (szklarnia!), możecie wyjść nawet na żywioł i opowiedzieć, ważne abyście się zapowiedzieli i abym mógl to jakoś ułożyć :stuck_out_tongue_winking_eye:

Może dotrę na 26. Mogę opowiedzieć o labello i inwentarzu xD

Może też na szybko Makerspace Stockholm

Godzina 18:00 :wink:

1 polubienie

Mogę opowiedzieć o kompie udostępniony specjalnie dla gamingu i steamlinku i o ogólnie grywalnych sprzetach pod kątem gier wideo / PC

Link do starych fotek ze Slacka: https://nc.hsp.sh/index.php/f/132970

1 polubienie