Organizacja warsztatu, w stylu pogromców mitów

Bardzo mi się podobał ten film. W ramach wyciągania ludzi z obskurnych kanałów na slacku wołam @mamert @hamsterking. Można by tu zrobić listę inspiracji która się nie zgubi.

3 polubienia

Wszystko co nas upodabnia do M5 Industries jest na propsie!

Okay, to może tak: kupmy do spejsu pojemniki samla w znaczącej ilości. Są przeźroczyste, więc od razu widać co w nich jest. Zielone pojemniki są spoko, ale ukrywają zawartość i są gorszej jakości. Mam nadzieję, że IKEA szybko się ich nie pozbędzie, i będziemy mogli utrozyć jakiś standard. Mamy już kilka takich samli.

Potem tylko jakieś bardzo widoczne napisy i dodatkowo QR’ki. Można drukować na papierze samoprzylepnym. Dorzucam do listy zakupowej.

Jednorodnie wyglądające pudełka dodadzą nieco komfortu i poczucia porządku. Członkowie chętniej będą go zachowywać widząc porządek na półkach.

Spójrzcie jak elegancko wyglądają szufladki do komponentów i jak chętnie są używane.

3 polubienia

Nim popełnimy złe decyzje finansowe, dzisiaj widziałem coś takiego w Leroy Merlin. Pytanie czy są zgodne ze standardem.

https://www.leroymerlin.pl/garderoba-i-wnetrze/pojemniki-pokrowce/pudla-koszyki-pojemniki/pojemnik-bruno-euro-box-l-20-5-l-keeeper,p595632,l822.html

Wołam @critbit bo proponował euro-box.

Tutaj wytłumaczenie o co biega:

1 polubienie

Mam dwa składane kosze Keeepera, są b. fajnie wykonane.

Wysłałem pytanie o standard pojemnika Bruno do Keeepera (info@keeeper.pl). Jak odpiszą, to dam znać. B. dobry pomysł z tym Euro containerem!

Hmmm, luźne skojarzenie: koło spejsu jest budynek w którym była chłodnia. W środku widziałem takie ustandaryzowane pojemniki, ale na mięso. Kolor biały, ciekawe czy nie śmierdzą. Można popytać na naszej posesji kto za to odpowiada i może nam odsprzeda.

Pojemniki KLT przeważnie nie są transparentne, ciężko je będzie skompletować. Świetnie się stackują. Ale są raczej dedykowane do logistyki.

Te Bruno od Keeepera mają dziwne wymiary. Obawiam się, że kiedyś znikną z rynku.

Poza tym mamy już kilka Samli z IKEI, wyglądają estetycznie. Uważam, że powinniśmy ich kupić więcej.

1 polubienie

Też jestem za Samlami po dyskusji z @not7cd. Będzie widać, co w nich jest plus raczej nie znikną szybko z rynku.

Czy w spe jest jakiś niepotrzebny stół albo nogi do stołu?

Są 2 blaty z IKEI

Przyznam się, że sam sobie kupiłem KLT. Dwa jadą do mnie do paczkomatu. A jedno już stoi po zakupie z Leroy’a


Okazuje się, że pojemniki Bruno od keeeper’a są w standardzie KLT.

SAMLE też się dobrze prezentują

Dodałem odpowiednie generatory do [[labello]]

2 polubienia

No i samle dotarły do spejsu. Teraz trzeba je ładnie wypełnić i opisać

1 polubienie
1 polubienie