Flagi - by dumnie łopotać z innymi spejsami

Poszła propozycja aby zrobić flagę do wykorzystania podczas wydarzeń. Tak jak to robi Wro i Krk żeglując sobie ostatnio.

Polecany serwis.
http://www.eflagi.pl/

HSKRK: wymiar 70cm x110cm cena 45zł netto/szt; wykonczenie na karabinkach

Nasze logo nie pasuje na prostokotną flagę. Chociaż może, to nie jest problem. Ale może dodać zakodować jakąś wiadomość? Albo dać po prostu “Hackerspace Pomorze”? Nasza identyfikacja nie zakładała czegoś więcej niż okrągłe naklejki :stuck_out_tongue:

@yasiu chciałeś zbiorcze zamówenie zrobić?

Hm, flaga w kolorze #0c9 z białym logo spejsu
Zróbmy od razu pare na różne okazje

Czemu nasze logo nie działa z flagą?

Znaczy zadziała. Ale jest kwadratowe. I trzeba je jakoś wyrównać.

flaga

6 polubień

No taki emblem wygląda dobrze, ale można spróbować z kreatywnym wzorem na tło. Może coś w stylu tego co mamy teraz na stronie? Albo kolor akcentowy na emblem i czarne tło?

też myślę, żeby odwrócić kolory, bo ten zielony jest za bardzo oczojebny jak dla mnie (pomijając już to, że “nasz” zielony i ten na tej fladze są inne, bo nie chciało mi się szukać prawidłowej wartości). Co do czarnego, to fajniej wg. mnie wyglądałby grafitowy, ale czarny może być prostrzy od strony produkcyjnej (?)

spróbować z kreatywnym wzorem na tło. Może coś w stylu tego co mamy teraz na stronie?

a co mamy na stronie? Ten pasek covid a hackerspace? Ten kolisty wzorek za mapką?

Kolisty wzorek :wink:

Chociaż wzór z paskami kolorowymi też jest niczego sobie…

a w ogóle to gdzie można znaleźć nasze logo w svg?

Tutaj Logotyp HSP [Hackerspace Pomorze]

I jeśli chcemy nerdzić w temacie flag to polecam ten filmik

flag

¯_(ツ)_/¯

¯_(ツ)_/¯

¯_(ツ)_/¯

¯_(ツ)_/¯

Macie SVG do edycji czy coś
https://nc.hsp.sh/index.php/apps/files/?dir=/Identyfikacja/flagi

1 polubienie

Coś co miałem w głowie wcześniej

flag_letters
Font: Iosevka

poprzednia wersja
Font: OCR A

1 polubienie

@not7cd nie lepiej czarno-czerwone te pasy?

Pozwolę Tobie przygotować odpowiednią wizualizacje. :wink:

Całkiem fajna flaga z paskami, ale logo raczej w kolorze akcentowym IMO. Paski też są dwutonowe, także byłyby 3 odcienie tego samego koloru. Dajcie mi kilka dni, to machnę coś w Gimpie.

Masz SVG w folderze flagi na nextcloudzie. Więc możesz z edytować ten projekt w inkscape xD

Jestem za tą flagą. Pomijając już nawet kwestie wyboru czcionki to szanuję sam układ kolorów. Estetycznie ta flaga najlepiej wpisuje się w kanon dumnego powiewania na wietrze.

A może coś takiego? :stuck_out_tongue: (polecam kliknąć)

3 polubienia