Flipper Zero

Witam na mojej aukcji Alledrogo.

Do podzielenia się mam projekt z Kickstartera o nazwie “Flipper Zero — Tamagochi for Hackers”.
Jakoś pół roku temu pod presja reklam na FB wpłaciłem pierwszą transzę 119 USD, bo projekt bardzo mi się podobał. Teraz przyszedł czas żeby wybrać sposób dostawy i opłacić cło/podatek o wartości kolejnych 43 USD które wychodzi poza mój studencki budżet.

Jestem zainteresowany odsprzedaniem części udziałów i umieszczeniem tego specyfiku w spejsie, albo odsprzedanie całości udziałów zainteresowanemu hackerowi.

W spejsie może funkcjonować jako (troszkę drogi, ale jednak) zapasowy brelok do alarmu, klucz do bramy (jeżeli właściciel się zgodzi), pilot do sprzętów RTV, oraz fajna zabawka na warsztaty do prezentowania różnych hacków z technologiami bezprzewodowymi i RFID/NFC.

Produkt zawiera w sobie:

  • Programowalne radio CC1101 sub-1GHz
  • Czytnik NFC, RFID 125kHz
  • Bluetooth
  • IR
  • GPIO do rozszerzeń
  • 1-Wire (z pinami pasującymi do iButton)
  • Bad USB
  • Fido U2F
1 polubienie

@mroz, @not7cd, @critbit też, bo sprzedał swoje udziały

1 polubienie

Propsuję jako tool do prezentowania hacków w HS czy też jako narzędzie do warsztatów, mogę dorzucić z ramienia HSu 23 USD :stuck_out_tongue:

@mw zgodził się opłacić opłatę za przesyłkę i podatek, co sprawia, że Flipper na pewno trafia do spejsu! Dziękuję ślicznie!

@Jogurt jeżeli dalej jesteś zainteresowany to priv, i możesz dokupić jakiś dodatek do flippera (cokolwiek z bonusów jest w ofercie)

Albo po prostu odbić częśc moich kosztów, żebym mógł inne projekty robić :stuck_out_tongue:

1 polubienie

Dorzuciłem się 150 zł.

1 polubienie

Można się jeszcze dorzucić do dev boardów?

Proszę bardzo

@not7cd @mw @Jogurt @yakub Dzieje się:

1 polubienie

Czy można się dorzucić i ile się zrzucacie ?

Już było zrzucane, już nawet nie pamiętam ile kto dokładnie. Ale zawsze możesz odbić moje koszta, ewentualnie chyba mogę jeszcze zamówić akcesoria.

1 polubienie

Flipper trochę ma opóźnienie, tutaj najnowsze artykuły z ich bloga:

2 polubienia

Mitch Altman byłby dumny.

1 polubienie

Finally!

Zdążyłem zapomnieć, że na coś czekam :stuck_out_tongue:

@mw

1 polubienie

W listopadzie pojawił się fajny blog, który czytałem, ale nie wrzuciłem tutaj:

1 polubienie
1 polubienie

Fajnie6, że lecą mimo perturbacji. Pytanie czy projekt przetrwa sankcje.

Serdecznie pozdrawiam wszystkich, którzy tu wchodzą z Google w poszukiwaniu info o “Flipper Zero”

Gdzie kupić Flipper Zero?
Flipper RFID


1 polubienie

Jak tylko dostanę flippera, będzie review! Dajcie łapkę w górę i subskrybujcie!

Ongoing conflict doesn’t impact our business as Flipper Devices Inc. is a U.S.-based company. Our devices are manufactured in China and shipped from Hong Kong, so logistics is not directly affected too.

Also: https://ship.flipp.dev